bahco_blcr230sc
bahco_blcr230sc
bahco_blcr230sc
bahco_blcr230sc
BAHCO BLCR230SC kabelhaspel zonder lamp met Schuko-stekker 2-fases 230 V
Productomschrijving
  • 2-fasige 230 V AC kabelhaspels zonder lamp
Kenmerken
  • 3 modellen voor installaties van 230 V AC met verschillende aansluitstekkers
  • BLCR230SC Met Schuko-stekkers
  • BLCR230FR Met Franse stekkers
  • BLCR230PL Geen stekkers
  • 15 m kabelopslag
  • 3 draden met een doorsnede van 1,5 mm² met aarde
  • Maximaal vermogen in Watt
  • Met uitgerolde kabel: 2.000 W
  • Met opgerolde kabel: 800 W
  • Met de rode knop kunt u een geactiveerde beveiligingsschakelaar eenvoudig resetten
  • Wandsteun, gemaakt van staal, 150° draaibaar
  • IP24-beschermingsclassificatie
  • Voor verlengkabel en opslag bij installaties van 230 V
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte kabel: 15 m
  • Draadsectie: 1,5 mm²
  • Aarding: Randaarde
  • Lengte: 15 m
  • Aantal draden: 3
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte kabel
15 m
Draadsectie
1,5 mm²
Aarding
Randaarde
Lengte
15 m
Aantal draden
3
Totale lengte mm
15 mm
Gewicht kg
4.5 kg
Doorsnede mm
3x1.5 mm
Power
800/2000 W
Voltage v
230 V